O nás

Uvodni_onas_2 

DailyDriver, to je kvalitní oblečení a doplňky se zaměřením na řidiče, pro které auto není jen prostředek, co je dostane z bodu A do bodu B, ale čas za volantem tráví s láskou. Jsme zkrátka česká značka, která je určena především pro milovníky aut. S auty se totiž musí jezdit, nejen je zaparkovat v garáži a koukat na ně. 

BMW_M2_Circuit

Náš styl ti musí být na první pohled jasný, máme rádi minimalismus. Už nás zkrátka nebavilo sledovat přeobrázkované barevné věci s velkým logem automobilových značek, které si vezmeš jen na sraz s partou nebo na výstavu. Děláme věci, které si můžeš vzít i do práce, nebo na schůzku. Mudlu to nepohorší, ale podobný blázen jako ty pozná, že jsi zapálený do aut. 

 

Chceme, aby se ti produkty líbily a byly pohodlné, nesekáme to jako Baťa cvičky! Dáváme si na všem záležet a snažíme se přizpůsobit tomu, aby se ti náš produkt v autě dobře nosil, nebo jsi si třeba při mytí nepoškrábal lak. Jedním příkladem za všechny je delší střih triček, který ti při hledání drobných na vapku za sedačkou pomůžou k tomu, že lidé neuvidí tvojí tajemnou komnatu.

Caterham 

Záleží nám na detailech

Průměrných a šedých storu je hodně, naše fotky a popisky u produktů nejsou zkrátka úplně normální. Jelikož nás nebaví běžné, ateliérové fotografie, tak se pro produktové fotky vydáváme do garáží po všech koutech republiky, poznáváme bezva lidi, posloucháme jejich příběhy, historii aut a strašně nás to baví!

 

Chceme růst a ty nám pomůžeš! 

Do budoucna chceme být ještě více součástí automobilové scény v Česku. Jednoduše řečeno, propojovat brand DailyDriver s českými závodníky, nadějnými talenty, nebo závodními týmy. Třeba se zadaří a budeme je podporovat nejen naším oblečením, ale i po finanční stránce, aby měli na benzín, gumy a nemuseli to cálovat ze svého. To všechno ovlivníš i ty, proto doufáme, že se přidáš k těm, kteří už mají oblečení DD ve svém šatníku!

Car_photos

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

© DailyDriver

Popravdě...skoro nic neposíláme, takže když už ti něco přijde, bude to stát za to.

Churnajevova 1030/6
Praha 12, 143 00

Pro novinky a speciální akce sledujte náš Instagram