Snapback Black&White

950 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Při vybírání, jaké produkty budeme vyrábět, pro nás kšiltovka s logem DD byla jasná volba. Snapback vnímáme jako zásadní součást outfitu, a myslíme si, že to tak má více z nás. Nabízíme proto rovnou tři varianty, které se liší pouze barevností. 

Kšiltovka je vyrobena z 80 % akrylu a 20 % vlny. Můžeš ji nosit vlastně pořád, a jako bonus jí nemusíš prát, my doporučujeme suché čištění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Marty a jeho Kachna

S Citroënem 2CV neboli s Kachnou, Marty prožil celé dětství a ještě dávno před tím, než měl řidičák, ujel za jejím volantem své první kilometry. V roce 2018 byla v rodině už více než 30 let a tak prošla velkou renovací.
Původně se jednalo u 2CV o červeno-bílou edici Dolly z roku 1976. S novým šasi se z Dolly stala Jaune Helios-Noir. I když to není žádné Ferrari, protože má jen 30 koní, a z 0 na 100 udělá za jeden díl Přátel, tak je to zkrátka továrna na zážitky a Marty se jí nikdy nebude chtít vzdát, protože má pro něj zcela pochopitelně především citovou hodnotu.

Pokud si říkáš, kdo je Marty, tak jeho práci určitě znáš, protože byl programovým ředitelem Motoristické slavnosti Legendy a nyní se stará o marketing titulů jako Svět motorů, Auto Tip Klassik a různé motoristické weby. . 

Citroen 2CV
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

© DailyDriver

Popravdě...skoro nic neposíláme, takže když už ti něco přijde, bude to stát za to.

Churnajevova 1030/6
Praha 12, 143 00

Pro novinky a speciální akce sledujte náš Instagram