Kulich Basic „Black Sapphire“

450 Kč
Skladem

Kulichy v dnešní době už nejsou jen záležitostí zimních měsíců. Pokud patří ke tvému stylu nebo prostě jen nechceš mrznout na benzínce během tankování, tak ti nabízíme něco, co schová i odstávající uši z nošení roušky.

Tento konkrétní je dvouvrstvý a vyroben ze 100% polyakrylu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bugatti T30 a Gabriela Jílková

V legendární Bugattce kdysi závodila Eliška Junková, která se svými úspěchy proslavila po celém světě, kde ukázala, že to s volantem umí nejen chlapi. Znáš Targa Florio? Tam dojela pátá po boku budoucích hvězd Formule 1. Mezinárodní závod Zbraslav – Jíloviště roku 1926 vyhrála jako první žena. Zvítězila také ve Velké ceně Německa na známém Nürburgringu.
Svou závodnickou kariéru však předčasně ukončila po tragické smrti svého manžela při nehodě právě na Nürburgringu. Po ukončení kariéry se začala věnovat organizaci motoristického života v Československu a podílela se například na výstavbě Masarykova okruhu v Brně.

To, že holky za volant patří, dokazuje v současnosti Gabriela Jílková. Spojení modré Bugatti a čtyřnásobné mistryně v motokárách není totiž vůbec náhodné. Gabča dostala 4x cenu Elišky Junkové za nejrychlejší ženu v motorsportu. Kromě toho řádila s monoposty formule Renault nebo aktuálně s vozy kategorie GT4. 

Bugati T30
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

© DailyDriver

Popravdě...skoro nic neposíláme, takže když už ti něco přijde, bude to stát za to.

Churnajevova 1030/6
Praha 12, 143 00

Pro novinky a speciální akce sledujte náš Instagram