Snapback Black/Gray

950 Kč
Skladem

Při vybírání, jaké produkty budeme vyrábět, pro nás kšiltovka s logem DD byla jasná volba. Snapback vnímáme jako zásadní součást outfitu, a myslíme si, že to tak má více z nás. Nabízíme proto rovnou tři varianty, které se liší pouze barevností. 

Kšiltovka je vyrobena z 80 % akrylu a 20 % vlny. Můžeš ji nosit vlastně pořád, a jako bonus jí nemusíš prát, my doporučujeme suché čištění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lamborghini Countach '74

Existuje více “osmdesátkový” auto, než je Lambo Countach? Pravděpodobně ne. Na fotkách vidíš model z roku 1983. Tento Ital se vyráběl v letech 1974 až 1990 a udělalo se pouhých 1985 kusů. Vůz z doby, kdy nikdo neřešil praktičnost, když jsi chtěl s tímto vozem couvat, musel jsi otevřít dveře a naklonit hlavu dozadu, protože ve zpětném zrcátku nevidíš skoro nic.

Skutečná legenda, konkrétně tento model LP5000S, měla pod kapotou dvanáctiválec o výkonu 375 koní. Maximální rychlost dosahovala až 315 km/h, a z 0 na 100 km/h dokázala uhánět za 4,8 s. Bylo jich vyrobeno 321 kusů, a i když pochází z Itálie, tak se tento konkrétní krasavec chvíli proháněl po amerických silnicích, poté holandských, a nakonec si našel místo v Jižních Čechách. 

Countach
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

© DailyDriver

Popravdě...skoro nic neposíláme, takže když už ti něco přijde, bude to stát za to.

Churnajevova 1030/6
Praha 12, 143 00

Pro novinky a speciální akce sledujte náš Instagram